Fatbike kopen
vanuit Maassluis
Vanuit Maassluis rijdt u in 20 minuten naar Luxury Bike in Naaldwijk. Premium fatbikes, gratis proefrit en eigen werkplaats wachten op u.
Showroom info
Waarom vanuit Maassluis naar Luxury Bike?
Showroom met 15+ modellen
Alle hoofdmodellen staan rijklaar. Vergelijk ze naast elkaar — kleur, formaat, pakket.
Gratis proefrit
Test de fiets op jouw manier. Geen tijdslimiet, geen verkoopdruk.
Eigen werkplaats
Specialisten in elektrische fatbikes. Onderhoud en reparaties dezelfde dag.
Dezelfde dag mee naar huis
Voorraadmodellen gaan mee op de dag van aankoop, volledig afgesteld.
Custom builds mogelijk
Kies jouw kleur, accessoires en configuratie. Persoonlijk samengesteld.
7/7 WhatsApp support
Vragen na aankoop? Wij reageren snel, ook buiten openingstijden.
Populaire fatbikes
Hoe kom je vanuit Maassluis bij ons?
Wantsnijderplaats 9, 2671HW Naaldwijk, Nederland
KvK: 94467560 · BTW: NL005086054B81
Veelgestelde vragen vanuit Maassluis
Hoe ver is Luxury Bike van Maassluis? expand_more
Bezorgt Luxury Bike ook in Maassluis? expand_more
Kan ik een proefrit doen vanuit Maassluis? expand_more
Welke fatbikes heeft Luxury Bike in voorraad? expand_more
Heeft Luxury Bike garantie en service? expand_more
Fatbike kopen vanuit andere steden

Kom langs vanuit Maassluis
Wantsnijderplaats 9 · Dagelijks 11:00–17:00 · Gratis proefrit · 20 minuten rijden